Cooling foot cream

Cooling foot cream
Hellish heat, long hike, are you tight as kittens? Then try this cooling foot cream. This cooling recipe soothes your tired and hot feet with essential oils that cool, deodorize and naturally kill bacteria. http://blog.ekokoza.cz/chladici-krem-na-nohy#more-735More information
You can buy the individual ingredients right below the procedure
Description
 

Cooling foot cream

 

Tento recept na ochlazení uklidní vaše unavené a horké nohy esenciálními oleji, které chladí, deodorují a přirozeně zabíjejí bakterie.

legs

Unavené nohy

Did you just come back from a high mountain hike or have you been running around little rascals all day?

Do you have legs like stone?

 

Pak zkuste tento krém na ochlazení nohou

obsahuje tři esenciální oleje, které společně ochlazují nohy a odstraňuje zápach:

  1. Mátový esenciální olej Tento olej stimuluje a osvěžuje, povzbuzuje tělo i mysl Mátový olej také skvěle voní a působí na nožní bakterie .
  2. Eucalyptus mentolový  Tento olej se používá v případech dýchacích obtíží, je také známo, že pomáhá odstranit celulitidu, výborný v péči o akné a mastnou pleť. A pokud máte rádi citron, můžete použít i eucalyptus citronový.
  3. Kafr, dlouho známý pro své stimulační účinky, je tonikum pro celé tělo. Energizující, dává sílu a vitalitu.

Recepty také používají tři mimořádně účinné přírodní zvlhčovače k ​​zjemnění pokožky:

  1. Mango máslo Mangové máslo je přírodní změkčovadlo a má vynikající hydratační vlastnosti. Pochází z Indie, vyrábí se lisováním a poté rafinací jádra z manga.
  2. Kokosový olej je surový rostlinný olej s vysokým obsahem kyseliny lanaurové, která je anti-virovou, antifungální a antibakteriální. Panenský kokosový olej se lisuje z čerstvých kokosových ořechů. Ty se nakrájí na menší kousky, usuší a za studena vylisují. Olej není nijak upravován a zachovává si plnou příjemnou kokosovou vůni a chuť.
  3. Vitamín E Tocopherols are known for their antioxidant activity and act as a preservative . The most important antioxidant in the body is vitamin E. It protects the body from the effects of harmful radicals and removes harmful substances from the liver. This antioxidant helps protect natural oils and butters from rancidity. The addition of vitamin E is recommended in all preparations containing oils, it significantly extends their lifespan. Vitamin E plays a key role in protecting skin cells and membranes. This protection also extends to protection against UV radiation, pollutants and ageing. It provides deep hydration for the skin while allowing the skin to breathe, therefore helping to reduce the appearance of wrinkles. For use in cosmetics, Vitamin E is a natural preservative that helps maintain the life of products.

So how to do it?

1. Kokosový olej a mangové máslo smíchejte dohromady a rozpusťte.

 

dissolved

2. Odstraňte nádobu z tepla, vmíchejte éterické oleje a vitamin E. Nechte směs ztuhnout. Pro rychlejší tuhnutí ji můžete umístit do lednice.

frozen

 

3. Jakmile vám směs ztuhne, pusťte se do mixování. Pořádně šlehejte.

mix

Postupně bude měnit barvu, začínat budete s bledě žlutou a postupně změní barvu do lesklé slonoviny.

whipped

A je to:-)

legs .

 

Použití: Aplikujte na nohy, mezi prsty a důkladně vmasírujte

Articles
Your protection of personal data is important to us.

Ekokoza likes cookies! Cookies help us offer the right products, nice discounts and other great services. Just give us your consent to use them.

Edit my choicesAllow everything